Sėkmės resursai
2020-09-12
10:00 - 17:00

„Sėkmės resursai“

Seminaras gyvai 2020-09- 12 dieną.

 

Savo sėkmės resursus apibrėžiame kiekvienas savaip. Tai priklauso nuo mūsų patirties, požiūrio, sprendimų priėmimo ir elgesio.  Kartais tai įtakoja mūsų tėvai, o kartais renkamės patys. Jei įtakoja kiti žmonės – gyvename jų gyvenimus, jeigu renkamės patys – turime drąsos, pasitikėjimo ir jaučiamės vertingi tai ką darome.

 

Kiekvienas iš mūsų turime savo tikslus ir daugelis norime gyventi pagal savo prigimties principus, tai yra kasdien veikti tai, kam esame gabūs. Kad labiau pajustume ir suprastumėme kas tai yra, sukurtas šis seminaras, nes tai leis vėl iš naujo – tik stipriau pasitikėti, jog gali daryti tai ką tu pats nori ir kitiems tai bus įdomu. Ir žinoma, jie pasiruošę tau už tai tau mokėti.

 

Jeigu dar nors šiek tiek abejoji, reikia surasti sėkmės principus ir juos įtraukti į kasdienybę.

 

Pagalvok ir nuspręsk:

Ko tu nori?

Kas tau yra tiesa?

Ką tu turi pasiekti?

 

Šis seminaras apie esminius gyvenimo klausimus. Tai gyvenimo istorijos peržvelgimas per netradicinį požiūrį ir savo unikalių kokybių suradimas tam, kad užmirštas kokybes vėl pardėtum naudoti ir jomis gyventi.

 

Bus stipru, įdomu ir naudinga!

 

Seminaras nėra skirtas tiems, kurie suradę savo išmintį, galią ir potencialą veikti!  Nes, tokie žmonės paprastai yra laimingi, finansiškai laisvi ir gyvena visiškoje pilnatvėje!

 

Kviečiu pasinerti į ieškojimus, suradimus ir sėkmės pritraukimą! Tai visa gyvenimo ir verslumo kelionė!

 

Vieta bus paskelbta artimiausiu metu.

Grįžti atgal